Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.

    

Nasz park maszyn powiększył się o laser CO2 LTT V2000 pozwalający na obrabianie materiałów takich jak: drewno, materiały akrylowe, materiały powlekane, metale anodowane, szkło, guma, marmur, kamień, tkaniny, winyl, laminowane tworzywa oraz powłoki z tworzyw sztucznych i wiele innych.

 

Soczewka 1,5″ zamontowana w standardzie gwarantuje perfekcyjną jakość grawerowania.
Przystawka obrotowa do plotera umożliwia grawerowanie ploterem laserowym na elementach cylindrycznych tj. kubkach, kieliszkach, szklankach, butelkach, kubkach termicznych, tulejach metalowych oraz innych elementach.

 

Zapraszamy do śledzenia naszej oferty, która sukcesywnie będzie powiększana o produkty wykonane za pomocą plotera laserowego.

 

Zachęcamy do składania zapytań na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przykładowe realizacje:

NASZE NAJNOWSZE REALIZACJE

1XYZ.pl Sp. z o.o.

tel.: +48 881 305 888
tel.: +48 22 299 16 11
biuro@1xyz.pl

Zapraszamy do naszego biura:
Poniedziałek - Czwartek 8.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 15.00

Sklep internetowy 24h:
www.sklep.1xyz.pl

Copyright © 2016 1XYZ.pl Sp. z o.o., dekoracje ścienne, wydruki wielkoformatowe, naklejki reklamowe, pieczątki, xero. All Rights Reserved. Zdjęcia jak i opisy oraz dołączone do nich komentarze są autorstwa "1XYZ.pl Sp. z o.o.".

Zgodnie z Dz. U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U.94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w części lub całości bez zgody "1XYZ.pl Sp. z o.o." jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe i marki handlowe zamieszczone na łamach strony internetowej www.1xyz.pl są zastrzeżone przez ich producentów i zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo zmiany obowiązujących cen. Składając zamówienie akceptujesz nasz regulamin.