Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.

    

Samochody są doskonałym nośnikiem reklamy.

 

Codziennie widzi je od kilkudziesięciu, do nawet kilkuset osób. Zwracanie uwagi na potencjalnie zainteresowanych naszą usługą, bądź produktem na drogach, w korkach czy na parkingach, nigdy nie było tak blisko nas. Wystarczy kreatywnie rozdysponować powierzchnię reklamową samochodu.

 

ADB Reklama oferuje oklejanie samochodów. Niech Państwa samochód, zarówno firmowy, jak i osobisty będzie nośnikiem reklamowym, pracującym wraz z nami na sukces przedsiębiorstwa. Folia, którą stosujemy, aby okleić auta jest trwała i odporna na wszelkie warunki atmosferyczne.

 

Dzięki czemu, śmiało możemy mówić o długotrwałym efekcie. Pamiętajmy nasze auta są mobile, dzięki temu prezentujemy się całemu miastu, a nie tylko wąskiej grupie odbiorców.

 

NASZE NAJNOWSZE REALIZACJE

1XYZ.pl Sp. z o.o.

tel.: +48 881 305 888
tel.: +48 22 299 16 11
biuro@1xyz.pl

Zapraszamy do naszego biura:
Poniedziałek - Czwartek 8.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 15.00

Sklep internetowy 24h:
www.sklep.1xyz.pl

Copyright © 2016 1XYZ.pl Sp. z o.o., dekoracje ścienne, wydruki wielkoformatowe, naklejki reklamowe, pieczątki, xero. All Rights Reserved. Zdjęcia jak i opisy oraz dołączone do nich komentarze są autorstwa "1XYZ.pl Sp. z o.o.".

Zgodnie z Dz. U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U.94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w części lub całości bez zgody "1XYZ.pl Sp. z o.o." jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe i marki handlowe zamieszczone na łamach strony internetowej www.1xyz.pl są zastrzeżone przez ich producentów i zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo zmiany obowiązujących cen. Składając zamówienie akceptujesz nasz regulamin.