Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.

    

Produkty POS w dobie szybko rozwijającego się rynku stanowią ważny element kampanii reklamowych w punktach sprzedaży.

 

Dobra ekspozycja produktu, ciekawa forma stojaków, ekspozytorów, decyduje o powodzeniu działań promocyjnych, mających na celu nie tylko wysoką sprzedaż, ale i kreowanie świadomości marki wśród klientów.

 

Realizowane w naszej firmie POSy wykonywane są pod indywidualne potrzeby klientów w różnych formach i kształtach. Produkujemy standy, stojaki, ekspozytory, regały, walizki asortymentowe dla przedstawicieli handlowych itp.

 

Projektując łączymy ze sobą różne materiały takie jak: plexi, dibond, tworzywa sztuczne, stal, aluminium, mdf, płyty meblowe, sklejkę, laminaty grawerskie oraz wiele innych.

 

Realizujemy projekty własne jak i dostarczone przez klienta.

 

W bogatym asortymencie ADB Reklama odnaleźć można cieszące się dużą popularnością ekspozytory z plexi. Ekspozytory z plexi łączą w sobie wiele zalet: są lekkie, trwałe i łatwe w czyszczeniu. W estetyczny sposób zareklamują oferowane przez Państwo produkty i będą służyć przez długie lata.


Proponowane formaty ekspozytorów z plexi to 1/3 A4, 2 x A4, 3 x A4, 4 x A4, A5 oraz 4 x A5. Oferujemy ekspozytory z plexi wiszące oraz stojące.

NASZE NAJNOWSZE REALIZACJE

1XYZ.pl Sp. z o.o.

tel.: +48 881 305 888
tel.: +48 22 299 16 11
biuro@1xyz.pl

Zapraszamy do naszego biura:
Poniedziałek - Czwartek 8.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 15.00

Sklep internetowy 24h:
www.sklep.1xyz.pl

Copyright © 2016 1XYZ.pl Sp. z o.o., dekoracje ścienne, wydruki wielkoformatowe, naklejki reklamowe, pieczątki, xero. All Rights Reserved. Zdjęcia jak i opisy oraz dołączone do nich komentarze są autorstwa "1XYZ.pl Sp. z o.o.".

Zgodnie z Dz. U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U.94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w części lub całości bez zgody "1XYZ.pl Sp. z o.o." jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe i marki handlowe zamieszczone na łamach strony internetowej www.1xyz.pl są zastrzeżone przez ich producentów i zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo zmiany obowiązujących cen. Składając zamówienie akceptujesz nasz regulamin.