Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.

    

Kasetony i plafony prostokątne jednostronne
Najczęściej spotykane kasetony reklamowe. Konstrukcja oparta jest o profil aluminiowy szerokości 10,14,16 lub 18cm. Całość jest spawana, dzięki czemu plafon jest wyjątkowo trwały. Profile są lakierowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Lico wykonane z mlecznej pleksi. Grafika z folii samoprzylepnej drukowanej solventowo lub wycinanej ploterem.

 

Kasetony i plafony prostokątne dwustronne
Kasetony dwustronne typu semaforowego posiadają zbliżoną konstrukcje do plafonów jednostronnych. Charakteryzują sią dodatkowymi wzmocnieniami. Mocowane sa prostopadle do ściany przy pomocy specjalnych uchwytów, które znajdują się w komplecie. Przy plafonach o większych gabarytach stosuje się dodatkowe elementy mocujące.

 

Kasetony i plafony wielokątne
Na indywidualne zamówienia wykonujemy także kasetony w różnych kształtach. Ramę stanowią odpowiednio przycięte profile aluminiowe. Całość spawana. Lico plafonu wykonane jest z płyty pleksi mlecznej. Grafika z folii wycinanej ploterem lub drukowanej. Plafony dostępne sa w wersji jednostronnej i dwustronnej.

 

Kasetony i plafony DIBOND
Kasetony wykonane w całości z Dibondu są wybierane przez szczególnie wymagających Klientów. Odznaczają się wyjątkowo ekskluzywnym wyglądem, dlatego znalazły zastosowanie wszędzie tam gdzie liczy się przede wszystkim prestiż. Dibond to nowoczesny materiał charakteryzujący się dużą trwałością i wytrzymałością. Są to wielowarstwowe płyty aluminiowe, których wierzchnia blacha pokryta jest lakierem termoutrwaldzalnym. Dostępne sa w podstawowych kolorach oraz srebrnym, perłowym lub szczotkowanym. Grafika jest frezowana w płycie, a od spodu przyklejona jest kolorowa pleksi.

 

NASZE NAJNOWSZE REALIZACJE

1XYZ.pl Sp. z o.o.

tel.: +48 881 305 888
tel.: +48 22 299 16 11
biuro@1xyz.pl

Zapraszamy do naszego biura:
Poniedziałek - Czwartek 8.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 15.00

Sklep internetowy 24h:
www.sklep.1xyz.pl

Copyright © 2016 1XYZ.pl Sp. z o.o., dekoracje ścienne, wydruki wielkoformatowe, naklejki reklamowe, pieczątki, xero. All Rights Reserved. Zdjęcia jak i opisy oraz dołączone do nich komentarze są autorstwa "1XYZ.pl Sp. z o.o.".

Zgodnie z Dz. U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U.94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w części lub całości bez zgody "1XYZ.pl Sp. z o.o." jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe i marki handlowe zamieszczone na łamach strony internetowej www.1xyz.pl są zastrzeżone przez ich producentów i zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo zmiany obowiązujących cen. Składając zamówienie akceptujesz nasz regulamin.