Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.

    

Według angielskiego Windows shoppingu, witryna sklepowa jest tym, co najbardziej przyciąga potencjalnych klientów. To właśnie za jej sprawą możemy mówić o tematycznym powiązaniu jej wizualizacji, ze sprzedażą sklepową. Klienci kochają być przyciągani kreatywnymi wzorami – oklejanie witryn jest jednym z najskuteczniejszych sposobów reklamy.

 

Dziś mogą Państwo zapaść w ich pamięci, jako najbardziej estetyczny sklep w całej okolicy.

 

Nasi specjaliści pomagają zaprojektować reklamę, która będzie przyciągała oraz reklamę, która po prostu będzie sprzedawała produkt. Zajmujemy się oklejaniem witryn i montażem reklam. Wszystko wykonujemy techniką ONE WAY VISION, co oznacza, że widoczność następuje z jednej strony, natomiast druga strona nie daje możliwości oglądania. Folia okienna wraz z tablicą czy szyldem reklamowym tworzy zgrany zespół brandingowy.

 

Stworzenie silnej i solidnej marki nigdy nie było takie proste.

 

NASZE NAJNOWSZE REALIZACJE

1XYZ.pl Sp. z o.o.

tel.: +48 881 305 888
tel.: +48 22 299 16 11
biuro@1xyz.pl

Zapraszamy do naszego biura:
Poniedziałek - Czwartek 8.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 15.00

Sklep internetowy 24h:
www.sklep.1xyz.pl

Copyright © 2016 1XYZ.pl Sp. z o.o., dekoracje ścienne, wydruki wielkoformatowe, naklejki reklamowe, pieczątki, xero. All Rights Reserved. Zdjęcia jak i opisy oraz dołączone do nich komentarze są autorstwa "1XYZ.pl Sp. z o.o.".

Zgodnie z Dz. U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U.94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w części lub całości bez zgody "1XYZ.pl Sp. z o.o." jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe i marki handlowe zamieszczone na łamach strony internetowej www.1xyz.pl są zastrzeżone przez ich producentów i zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo zmiany obowiązujących cen. Składając zamówienie akceptujesz nasz regulamin.