Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.

    


Bogactwo wzorów i motywów
Możliwości są nieskończone. Jeżeli jesteś miłośnikiem sztuki, wybierz replikę Twojego ulubionego obrazu. Jeżeli to fotografia jest dziedziną, która najbardziej oddziałuje na Twoją wyobraźnie możesz zdecydować się na zdjęcie jakiegoś widoku, postaci czy miejsca… właściwie cokolwiek sobie wymyślisz może znaleźć się na Twojej ścianie. Najnowszą tendencją współczesnego designu jest geometryczny minimalizm, obrazy abstrakcyjne. Wiele nowoczesnych mieszkań jest przyozdobionych obrazami przedstawiającymi proste grafiki, które nie dominują całego pomieszczenia, ale z pewnością dodają mu charakteru. U szczytu popularności są także obrazy napisy: proste, czarne na białym tle, często motywacyjne lub po prostu wywołujące uśmiech. Obrazy stanowią doskonały dodatek podkreślający urok wnętrza i mówią odwiedzającym wiele o mieszkańcach danego miejsca – warto więc, żeby były odpowiednio dobrane i jak najlepszej jakości.

Design kryje się w szczegółach
Żeby Twoje mieszkanie było urządzone w świetnym stylu i wywierało pozytywne wrażenie na Twoim gościach nie potrzebujesz drogich mebli od projektantów. Najczęściej to właśnie dodatki i szczegóły kreują charakter całego wnętrza. Kilka niewielkich obrazków lub jeden duży i rzucający się w oczy już od progu mogą sprawić, że Twój dom stanie się inspirujący i zyska nowy styl, jak np. skandynawski, modernistyczny czy bardzo popularny ostatnio przytulny shabby chic. Dobierz do obrazu kilka drobnych dodatków takich jak świece, poduszki czy inne elementy dekoracyjne, pamiętając, że niewielkim kosztem możesz osiągnąć transformację całej przestrzeni. Bądź twórcą swojego własnego otoczenia i nie daj się ograniczyć – szeroki wybór dekoracji ściennych oraz płótno, na którym są drukowane obrazy czynią je świetnym rozwiązaniem dla każdego konesera dobrego stylu, który pragnie, aby jego dom odzwierciedlał jego osobowość.

Obrazy wykonujemy w rozmiarach od 20 cm do 120 cm szerokości. Wysokość dobierana jest co 10 cm od minimalnej 20 cm.
Wydruk eco solwentowy, który pozwala na ekspozycję wewnątrz pomieszczenia. Obraz drukowany jest na płótnie bawełnianym CANVAS i jest naciągany na krosnowy blejtram, każdy obrazy jest gotowy do zawieszenia.

Nasz obraz na płótnie jest:

- naciągnięty na krosnowy blejtram

Obrazy na płótnie Canvas 1XYZ.pl - drukarnia wielkoformatowa Warszawa Włochy

- dokładnie napięty i zaklinowany

Obrazy na płótnie Canvas 1XYZ.pl - drukarnia wielkoformatowa Warszawa Włochy

Obrazy na płótnie Canvas 1XYZ.pl - drukarnia wielkoformatowa Warszawa Włochy

- gotowy do zawieszenia

Obrazy na płótnie Canvas 1XYZ.pl - drukarnia wielkoformatowa Warszawa Włochy 

 

NASZE NAJNOWSZE REALIZACJE

1XYZ.pl Sp. z o.o.

tel.: +48 881 305 888
tel.: +48 22 299 16 11
biuro@1xyz.pl

Zapraszamy do naszego biura:
Poniedziałek - Czwartek 8.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 15.00

Sklep internetowy 24h:
www.sklep.1xyz.pl

Copyright © 2016 1XYZ.pl Sp. z o.o., dekoracje ścienne, wydruki wielkoformatowe, naklejki reklamowe, pieczątki, xero. All Rights Reserved. Zdjęcia jak i opisy oraz dołączone do nich komentarze są autorstwa "1XYZ.pl Sp. z o.o.".

Zgodnie z Dz. U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U.94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w części lub całości bez zgody "1XYZ.pl Sp. z o.o." jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe i marki handlowe zamieszczone na łamach strony internetowej www.1xyz.pl są zastrzeżone przez ich producentów i zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo zmiany obowiązujących cen. Składając zamówienie akceptujesz nasz regulamin.